28. srpna 2020 15:37

Ve Zlaté masce se objeví tajemný Krokouš. Kdo se pod fenomenálním kostýmem skrývá?

Zbrusu nová zábavná show se poprvé odehraje již v neděli 6. září ve 20.15 na televizi Prima. Dvanáct slavných osobností se skrývá pod tajemnými maskami a na divácích a detektivech bude, aby postupně jednotlivé hvězdy odhalili. V tomto článku vám představujeme Krokouše.

Prohlédněte si odtajněné fotografie dalšího kostýmu v galerii pod článkem! Už 6. září začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou!

KROKOUŠ

Kroukouš v oblečení samuraje působí možná nebezpečně, ale neublížil by ani mouše. Trošku těžce se k němu hledá cesta, ale když mu dáte šanci, jiného kamaráda už nebudete chtít. Ochrání vás v každé situaci a nikdy nenechá, aby ho ovládli emoce. Nesnáší nespravedlnost a když může, podá pomocnou ruku. Jako správný krokodýl, je pořádný masožravec.

Indicie, kdo se skrývá pod maskou Krokouše

Navzdory tomu, jak nebezpečně Krokouš vypadá, je velmi milý, kamarádský a má rád zábavu. Ale neměli byste si s ním zahrávat, protože dobře ví, jak vytasit své ostré zuby. Krokouš je bojovník tělem i duší, který nesnáší nespravedlnost. Když může, rád podá pomocnou ruku. Jako správný krokodýl je masožravec.

Dívejte se 6. září ve 20.15 na TV Prima a hádejte s námi, kdo je pod Maskou!

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný