26. srpna 2020 14:52

V prvním díle Zlaté masky se vám představí Buldoček

Od 6. září večer můžete sledovat na TV Prima jedinečnou zábavnou show Zlatá maska, kde se vám představí české a slovenské slavné osobnosti zahalené do fascinujících kostýmů. Pěvecká show získala velkou popularitu ve světě a konečně se ji dočkáme i u nás. V tomto článku vám představíme další přísně střeženou masku, kterou je Buldoček.

Kdo jsou účastníci této soutěže, je přísně utajováno. Masky mají své drsné bodyguardy, kteří ke svým svěřencům nikoho nepustí. Každý týden bude identita jedné osobnosti ukryté pod maskou odhalena přímo před vašima očima.

Prohlédněte si odtajněné fotografie dalšího kostýmu v galerii pod článkem! Začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou!

BULDOČEK

Všechno řeší s klidem Angličana, no i když, umí být i pořádně teatrální. Soustředění u něho funguje na 100 % a navíc vypadá opravdu rozkošně. To je náš Buldoček.

Indicie, kdo se skrývá pod maskou Buldočka:

Jak sám říká, bere každý štěk. Pokud se do něčeho zakousne, tak to jen tak nepustí. Je to vzdělaný, sečtělý a moudrý pes. Miluje dobrý styl, jeho zálibou jsou svetry, o čemž značí i jeho nejnovější kousek – oxfordský svetr letošní kolekce. Pochází z Anglie a jako správný pes, má dobrý čich na všechno. A přestože se o buldočcích říká, že jsou líné psí plemeno, ten náš je výjimka, která vám představí nezapomenutelnou show.

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný