26. srpna 2020 12:46

Tohle je Jednorožec! Seznamte se s další odhalenou zlatou maskou

Zlatá maska je jedinečná zábavná show, ve které účinkující zpívají zahaleni od hlavy až k patě v propracovaných kostýmech. V tomto článku vám představujeme mýtického Jednorožce. Dívejte se od 6. září ve 20.15 na TV Prima!

Všichni účinkující jsou buď celebrity, osobnosti z televizní obrazovky nebo ze sportovního či společenského života. Někteří možná nikdy předtím v televizi nezpívali. Každý z nich má na sobě prvotřídní masku a je přísně tajné, kdo se pod ní skrývá. Na to budou muset přijít diváci s pomocí týmem detektivů.

Prohlédněte si odtajněný další kostým v galerii pod článkem! Začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou!

JEDNOROŽEC

Myslíte si, že neexistuje? Velmi se mýlíte. Jednorožec je sice mýtická bytost, ale ve Zlaté masce je možné všechno. Je tajemný a vzácný, nebojí se výzev a do všeho se pouští s plným nasazením.

Nápověda, kdo se skrývá pod maskou Jednorožce:

Táto maska o sebe hovoří jako o božím stvoření, které miluje tajemno a svět magie. Zpívat tento čarovný Jednorožec začal dříve, než se naučil mluvit. Ačkoli toto magické stvoření může vidět málokdo, protože se Jednorožec lidí bojí a straní, pro tento případ se rozhodl vystoupit z vlastního stínu a věřte, že se můžete těšit na výkon, který se zapíše do historie pěveckých show. Jeho šaty jsou inspirované obdobím baroka, ale na rozdíl od konzervativní doby, on v životě obhajuje otevřenost a dobro

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný