22. srpna 2020 12:52

Největší utajení roku! Tohle jsou první fotky ze zákulisí Zlaté masky

Nová zábavná a pěvecká show Zlatá maska startuje od 6. září na TV Prima. Nikdo neví, které slavné osobnosti se skrývají pod maskami. Prohlédněte si první odtajněné fotografie z natáčení tohoto úspěšného světového projektu a hádejte s námi: Kdo je pod maskou!

Zlatá maska je v České republice zcela nový formát zábavné soutěže. Jedná se o pěveckou show, kde pravdu znají jen dva lidé na světě. Nikdo totiž nesmí odhalit nejlépe chráněné tajemství televizní historie – to zní: Kdo je pod maskou? Pravdu nezná ani generální ředitel televize Prima.

Co je Zlatá maska?

Zlatá maska je jedinečná pěvecká soutěž, ve které účinkující zpívají zahaleni od hlavy až k patě v propracovaných kostýmech. Všichni soutěžící jsou buď celebrity, osobnosti z televizní obrazovky nebo ze sportovního či společenského života. Někteří možná nikdy předtím v televizi nezpívali.

Identita všech zpívajících celebrit zůstává utajena před ostatními soutěžícími, diváky, ale i před tak zvanými detektivy, kteří se budou snažit jednotlivé masky a osobnosti odhalit. Jako detektivové se představí hvězdy českého a slovenského showbyznysu.

Černé uniformy Zlaté masky

Soutěžící před tím, než se obléknou do masek na vystoupení, nosí speciální černé "uniformy" a kšilty, které je zahalí a nic neprozradí. Je tedy nemožné odhalit sebemenší maličkost před samotnou show.

Každý účinkující má svůj tým bodyguardů. Ti svého svěřence nepustí ani na krok bez dozoru. Utajovaný člověk se nesmí s nikým bavit a nikam sám chodit. Jeho hlas je při rozhovorech změněný zvukovými efekty. Jediná možnost, jak tedy onoho člověka poznat, je samotný zpěv.

Dohromady musí diváci a detektivové odhalit 12 masek. Při zkouškách jsou účastníci v kontaktu jen se svou taneční skupinou a režisérem, ale i tak svou identitu těmto lidem nikdy neprozradí. 20. března poprvé všichni uvidíme, kdo se skrýval pod první odhalenou maskou.

Startujeme 6. září ve 20.15 na TV Prima!

Podívejte se na první odhalené fotografie ze zkoušek:

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný