10. září 2020 16:48

Králík dohopsal do Zlaté masky a předvede skvělou show

Televize Prima představuje zbrusu novou pěveckou show Zlatá maska, kde se vám představí dvanáct slavných osobností. Háček je v tom, že do poslední chvíle budou skryté pod fenomenálními maskami. V každém dílu se pak jedna hvězda divákům odhalí. Dívejte se 13. září ve 20.15 na TV Prima!

Prohlédněte si odtajněné fotografie dalšího kostýmu v galerii pod článkem! Začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou!

KRÁLÍK

I když působí mile, dávejte si na něho pozor. Králík dokáže být totiž i pořádný šibal. Rád láme srdce zaječicím po celé louce a častokrát se proto dostal do pořádného problému. Když najde tu pravou zaječici, už se jí nikdy nepustí. Mezi jeho nejoblíbenější aktivity patří chroupání mrkvičky při západu slunce

Indicie, kdo se skrývá pod maskou Králíka:

Králík si rád hopsá, a jak sám říká, stát na jednom místě, to není věru pro něj. Miluje tanec a zábavu. Králík není žádný plachý ušák, kdyby tomu tak bylo, věru nebyl by v této show, takže pozor na něj! Jeho růžové králičí uši zaslechnou různý hudební styl. Nedivte se, vždyť měří půl metru.

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný