5. října 2020 14:05

Kdo byl pod maskou Buldočka? Oblíbený slovenský moderátor

Uplynulý díl přinesl zklamání pro milovníky psů. Opustila nás snad nejroztomilejší maska celé soutěže – Buldoček. Pod ní se překvapivě skrýval oblíbený slovenský moderátor Milan Zimnýkoval, přezdívaný Junior. Jeho v průběhu celé soutěže nikdo z porotců netipoval správně. Otázka ale zůstává: „Kdo se skrývá pod další maskou?“ Další díl velkolepé show Zlatá maska uvidíte v neděli 11. října ve 21.25 na Primě.

Milan Zimnýkoval (přezdívaný Junior) je slovenský televizní a rozhlasový moderátor, který se narodil ve východoslovenském městě Snina. Je synem vojáka a učitelky. Deset let tančil ve folklorním souboru Zemplín v Michalovcích. V červnu 2012 se oženil s televizní produkční Antóniou Gondovou. Žijí spolu v Bratislavě a vychovávají dceru Alexandru. Do povědomí lidí se dostal především jako rádiový spíkr.

Největší přízeň posluchačů si získal v moderátorském týmu s Marcelem Forgáčem – jako jeden z dvojice Junior a Marcel. V roce 2009 společně začali moderovat odpolední show v rádiu. V roce 2013 se přesunuli do ranního vysílání. Dvojice si svým vtipem, smyslem pro improvizaci a pohotovostí zajistila přízeň fanoušků i za hranicemi Slovenska. V roce 2013 se ujali moderování pořadu Nikdo není dokonalý. Společně moderovali také dva ročníky úspěšné talentové show Česko Slovensko má talent. Milan moderoval i spoustu dalších televizních projektů.

Rozhovor Milan Junior Zimnýkoval

  • Jaká byla maska?

V kostýmu jsem se cítil velmi dobře, i když to byl neopren s břichem a uvnitř finská sauna. Ale jinak byl super. Neměl jsem žádná omezení, tak jsem si masky o to víc užíval.

  • Znal jste show předtím?

Nevěděl jsem, do čeho jdu, tak jsem si to začal googlovat. Hned jsem se do toho zamiloval a toužil jsem být součástí. Ale ne jako moderátor, protože se přiznám, že Pyco má těžkou úlohu, je to náročná práce pro moderátora. Uvědomoval jsem si, že nejsem zpěvák, ale vybírali jsme písničky, aby mi sedly. Přiznám se, šel jsem do obrovské výzvy, jestli to dám a nezklamu režiséra, televizi, diváky... Ale nejvíc mě lákala ta maska, za kterou se člověk může skrýt a dělat cokoliv.

  • Jak se vám dařilo účinkování tajit?

Musím se všem, které jsem klamal, omluvit. V rádiu se mě ptali, proč jsem tak unavený, v televizi se mě ptali, zda nevím o této show. Mátl jsem trošku na Instagramu například tím, když moje malá dcera byla na lyžovačce a já jsem přidal fotku z lyžování, ale nenapsal jsem, že jsem na ní taky, i když to tak mohlo působit. Nejhorší bylo nemluvit o tom. Dostal jsem i instruktáž, jak to dělat, aby mě neodhalili.

  • A doma to věděli?

Moje dcera o tom nevěděla. Největší motivace byla ukázat jí, že táta byl buldoček. Též jsem byl zvědavý a těšil jsem se na ten moment, kdy se na to budeme společně koukat a já dám masku dolů. Byla úplně nadšená!

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný