2. listopadu 2020 17:00

Ilona Csáková o Zlaté masce: Do Chobotničky jsem se zamilovala

V předposledním dílu nás opustila Chobotnička, a skončila tak těsně před branami finále. Pod touto maskou se skrývala zpěvačka Ilona Csáková. Závěrečný díl show Zlatá maska uvidíte v neděli 8. listopadu ve 21:25 na Primě.

  • Jak jste organizačně zvládla péči o rodinu a zároveň se dostala až do takto vysokého kola?

Museli jsme s manželem hodně logisticky řešit, protože minulý rok jsme se museli rozloučit s mojí milovanou tchyní a tchánem, takže s babičkou a dědou, kteří nám strašně moc pomáhali, když bylo třeba. Bylo to náročné, ale mám skvělého manžela, který se zhostil mé role v domácnosti, když jsem byla pryč.

  • Věděly děti, že jste se účastnila této show?

Samozřejmě že ne. Ani se neptaly, protože jsou zvyklé, že neustále odjíždím na pár dní na nějaké koncerty. Ale byli jsme v kontaktu a říkala jsem, že jsem na turné.

  • Vyměnila byste svoji masku za jinou?

Ne, sice byla hodně těžká a ze začátku jsem byla překvapená, ale nakonec jsem se do této masky zamilovala. Nejhorší bylo, když jsem zpívala Tinu Turner a měla jsme tam pyrotechniku, když to všechno vybouchlo, tak se mi ta síra nasála do masky.

  • Nechtěla jste v nějaký moment skončit?

To ne, ne vždy to bylo pohodlné, ale zpívám už 34 let, a to přišly i chvíle, kdy jsem se zpíváním chtěla skončit. Ale při Zlaté masce to byl jen lehký diskomfort. Ale obdivuju Bubáka – evidentně má rád pohyb a tanec, ale v tom tubusu nemůže dělat skoro nic.

  • Kdo vás velmi dobře identifikoval, byla Marta Jandová, co na to říkáte?

My se s Martou známe, navíc jsme kolegyně. Hrály jsme spolu v muzikálu – přesně jak to pojmenovala. Ale že mě poznala podle stehen… (smích) To mě dostala. Musí mít asi rentgenové vidění. Ale je pravda, že mě viděla, když jsem zpívala Tinu Turner. Tam mám v hlase jistou finesu...

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný