25. srpna 2020 15:25

Chobotnička je další odhalená zlatá maska!

Televize Prima představuje zbrusu novou pěveckou show Zlatá maska, kde se vám představí dvanáct slavných osobností. Háček je v tom, že do poslední chvíle budou skryté pod fenomenálními maskami. V každém dílu se pak jedna hvězda divákům odhalí. Začínáme v neděli 6. září ve 20.15 na TV Prima!

Diváci se od 6. září mohou těšit na famózní vystoupení zahalených celebrit, které pod velkolepými maskami skrývají svou identitu.

Prohlédněte si odtajněné fotografie dalšího kostýmu v galerii pod článkem! Začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou!

CHOBOTNIČKA:

Žije hluboko v oceánu, ale to není problém pro její přátelskou povahu. Každým chapadlem umí obejmout aspoň jednoho kamaráda a těch má opravdu dost. Chobotnička už za chvíli opustí vodu, aby vás mohla pobavit i ve vašich obývácích.

Nápověda, kdo se skrývá pod maskou Chobotničky:

Jak Chobotnička tvrdí, pro show se zrodila, ale i přesto je stále obyčejné stvoření. Umí zmizet a po čase se zase objevit. Voda je jako živel, těžko ji opouští, ale divácký potlesk jí za to stojí. Chobotnička miluje výhry, tak se nechme překvapit, jak daleko se dostane.

Kdo je pod zlatou maskou?

Pod maskou se může skrývat herec, zpěvák, sportovec, moderátor i komik. Je jen na divákovi, aby tipoval, kdo se pod konkrétní maskou skrývá. Pomáhat v tipování mají detektivové složení ze známých osobností. Ti se budou snažit přijít na to, kdo pod maskou je, dřív než se daná celebrita odhalí.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný