27. ledna 2017 13:50
Adam Vala

7 hrdinů z oblíbených seriálů, kteří letos pravděpodobně zemřou! Je víc v ohrožení Cersei nebo Frank Underwood?

Letošní seriálová sezóna bude mít pachuť krve! V ohrožení jsou i hlavní postavy

Za několik měsíců odstartuje nová seriálová sezóna a je nasnadě se ptát, zda to bude pro všechny postavy znamenat skutečně ono šťastné shledání s fanoušky. Je totiž jisté, že i letos budou postavy umírat, a pokud se chcete připravit, mrkněte na náš seznam nejohroženějších druhů!

Malíček | Hra o trůny

Jakým jiným seriálem začít než Hrou o trůny. Postavy zde padají k zemi jako hrušky na podzim a prvním na odstřel bude Petyr Baeliš alias Malíček. Ne snad, že by se pomocí v Bitvě bastardů nevykoupil z některých svých hříchů, ale u Jona s tím zřejmě jen těžko pochodí. Nový Král severu ho obviní ze zrady (provdání Sansy s Ramsayem) a setne Malíčkovi hlavu.

Carol | Živí mrtví

Pokud sledujete seriál Živí mrtví, museli jste si už několikrát říkat, že postava Carol už je za vrcholem. V šesté série se vzdala zabíjení, takřka se hroutila a je s podivem, že přežívá i v sedmé sérii. Už jen z toho důvodu, že nemá co říct, očekáváme nějakou statečnou oběť a uzavření tohoto jinak zajímavého příběhu.

Frank | Dům z karet

Čtvrtá sezóna Domu z karet byla pro hlavní postavu Franka Underwooda takřka fatální a dá se očekávat, že pátou – a pravděpodobně poslední – sezónu nepřežije. Kdo ho zabije, vám také musí zabíjet, anebo není Claire jediným možným podezřelým?

Hopper | Stranger Things 2

V první sérii Stranger Things – seriálového objevu loňského roku – byl detektiv Hopper v podstatě nedotknutelnou postavou. Hravě vybruslil ze všech rodících se problémů a nakonec se stal i hrdinou finále. Ve druhé sérii ale podle našeho odhadu nebude mít tolik štěstí. Je detektiv, ví spoustu nežádoucích informací a ze své povahy zase bude strkat hlavu do vosího hnízda. Tak pozor, detektive, pozor!

Cersei | Hra o trůny

Jedním z nejvražednějších seriálů jsme začali a také s ním tento seznam skončíme. Pokud si myslíte, že za všechno, co stihla královna Cersei napáchat, vyjde z nadcházející série Hry o trůny živá, pak musíte být blázni. Jak se to stane, už vám také pravděpodobně dochází. Děti, o které Cersei i svým přičiněním přišla, totiž patří stejně tak jejímu bratrovi – Jamiemu – a ten už nedokáže dále snášet sestřino šílenství. Historie se zopakuje!

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný