13. srpna 2019 15:59

Co nevíte o seriálu Záchranáři L.A.?

Máme pro vás fakta ze zákulisí seriálu, který mají na svědomí autoři takových hitů jako je American Crime Story, American Horror story a třeba Zlá krev. Americký scénárista a režisér Ryan Murphy vzal svůj talent a rozhodl se stvořit Záchranáře L.A., které můžete sledovat na Prima KRIMI v 15.30 každý den. Sledovat je můžete i online v našem archivu iPrima.cz

Seriál Záchranáři L. A. vymysleli producenti Ryan Murphy, Brad Falchuk a Tim Minear, kteří zároveň spolupracují na pořadech American Crime Story, American Horror Story, Zlá krev a Plastická chirurgie s.r.o.

Záchranáři L. A. měli celosvětovou premiéru v lednu 2018. V září 2018 měla premiéru druhá série.

První série má 10 epizod. Každá epizoda má 43 minut.

Druhá série má 16 epizod.

Druhá série byla potvrzena už po odvysílání prvních dvou epizod.

Původní americký název seriálu je 9-1-1 a odkazuje na nouzové telefonní číslo, kterým lze ve Spojených státech amerických přivolat pomoc.

ZÁCHRANÁŘI L.A. SLEDUJTE ONLINE

Angela Bassettová, která hraje jednu z hlavních rolí, je zároveň výkonnou producentkou seriálu.

Oliver Stark uvažoval o tom, že opustí hereckou profesi a stane se místo toho hasičem – dokud nezískal roli v seriálu Záchranáři L. A., ve kterém hasiče hraje.

Connie Brittonová, která hraje jednu z hlavních rolí, v druhé sérii chybí, protože byla vázaná na natáčení dalšího pokračování American Horror Story.

Jedna z epizod začíná scénou, ve které se proboří podlaha přímo pod nohami hostů právě probíhající svatby. Tato scéna byla inspirovaná skutečnou událostí z Izraele, kde kvůli stejné situaci způsobené nesprávně použitým stavebním materiálem přišlo o život 24 lidí.

V druhé sérii hraje Jennifer Love Hewittová (Myšlenky zločince, Laskavý dotek).

Sledujte na Prima KRIMI Záchranáři L.A. každý den po 15. hodině!

SERIÁL ZÁCHRANÁŘI L.A. ONLINE

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný