13. prosince 2017 18:27

Kde jste viděli herce z Útěku z vězení? Jeden z nich se objevil v Transformers!

Útěk z vězení: Vzkříšení (8) - upoutávka

Známé tváře bez mřížového orámování.

Další díl páté série Útěku z vězení: Vzkříšení nevrátí na obrazovky jenom staré známé postavy, ale i staré známé herce. Co představitelé T-Baga či Michaela dělali po závěru čtvrté série? Mrkli jsme, kde jinde jste je mohli vidět.

06) Robert Knepper aka T-Bag

Začneme od toho nejlepšího – T-Bag Roberta Kneppera má totiž relativně nejlépe rozjetou kariéru (s jednou výjimkou) ze všech. Není se čemu divit – záporáci táhnou. Knepper si střihl jak záporáka ve 3. řadě Hrdinů, tak se objevil i ve filmech jako Dobrou noc a hodně štěstí nebo třetím Kurýrovi. Dokonce si zreprízoval T-Baga i ve zcela jiném seriálu Breakout Kings. Před dvěma lety navíc získal roli v duchovního pokračování Veronicy Mars jménem iZombie, kde od letošního léta platí za stálici.

05) Dominic Purcell aka Lincoln Burrows

Naopak Dominic Purcell alias Lincoln, kvůli němuž se celá story vlastně rozjela, má o něco méně zářivou kariéru. Lze vlastně bez přehánění říct, že byl Útěk z vězení jeho zdaleka nejúspěšnějším zářezem. Krom několika menších štěků se však v poslední době začal pravidelně objevovat v seriálech ze světa DC, představovaných Supergirl, Arrowem a Flashem. Jako záporák Heatwave se tak relativně často objevuje v prequelové sérii Legends of Tomorrow.

04) Amaury Nolasco aka Fernando Sucre

Podobně ani Amaury, zejména v prvních řadách prominentní Útěkář z vězení, nemá zrovna zářivou dráhu. Nejvíce jste si jej mohli všimnout jako vojáka v prvním díle Transformers – to však bylo už před deseti lety. Krom toho se mihnul v Pohotovosti nebo v různých Kriminálkách a jeho poslední větší rolí byl později zrušený seriál o zoufalých pracantech, kteří se pro zisk práce převlékali za ženské.

03) Peter Stormare aka John Abruzzi

Peter Stormrare je oproti tomu samozřejmě veteránem filmového světa – pamatovat si jej můžete z původního Farga i jako šíleného ruského kosmonauta z Armageddonu. Stormrare stále získává významnější role, řekněme však, že jeho účast v Útěku z vězení byla v poslední dekádě stále zřejmě nejvýraznější…

02) Robin Tunney aka Veronica Donovan

Dost možná nejlepší dráhu však měla po svém konci v účinkování Robin Tunney alias Lincolnova právnička Veronica Donovan. I když se v Útěku z vězení neohřála tak, jako jiní, pár let po 1. řadě získala prominentní roli jako Tereza Lisbon v Mentalistovi, která z ní udělala jednu z nejslavnějších tváří dnešní televize.

01) Wentworth Miller aka Michael Scofield

Náš starý dobrý Michael Scofield dodnes bojuje se slávou danou Útěkem z vězení – i kvůli tomu, že měl poté problém získat jinou výraznější roli. Zkusil si i napsat vlastní film, jímž byl v roce 2013 thriller jménem Stoker. Ne, ani my jsme jej neviděli. Nakonec i on našel spásu v DC seriálech, v nichž se (po boku Dominica Purcella!) už po tři roky vyskytuje jako další záporák Leonard Snart alias Captain Cold.

Útěk z vězení: Vzkříšení pokračuje na Prima COOL v pondělí ve 20.15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný