12. srpna 2020 20:16
Michael Pšenák

Šlágr týdne: Kdo zůstane stoprocentní?

V prvním kole Tipsport COOL ligy získaly plný počet bodů jen dva týmy: Dark Tigers a Team Sampi, které vyhrály shodně 16:12. Kdo ovládne šlágr prvního hracího týdne?

Sampi šli do prvního kola jako jasní favorité a svou pozici také potvrdili, když eEriness porazili 16:12. Nová sestava v Tipsport COOL lize tak společnou premiéru zvládla vítězně za tři body, ale dlouho šlo o vyrovnaný boj, který Sampi rozhodli až na závěr. Za stavu 13:12 totiž zvládli vyhrát tři kola v řadě a Dust 2 dovést do vítězného konce.

Dark Tigers v prvním zápase plnili spíše roli outsidera a jakmile přišla pro eSubu volba Nuke, většina diváků i komentátorů měla jasno. Modrá krev na své oblíbené mapě skvěle zvládla teroristickou stranu, když v polovině vedla 10:5. O to překvapivější byla jízda Dark Tigers v druhé polovině, jelikož se jim proti obecně silnější CT straně podařilo uskutečnit cenný comeback.

Vzájemné utkání mezi Dark Tigers a Sampi bude začínat ve čtvrtek od 19:15 na Twitchi PLAYzoneCZ a dá se očekávat velmi vyrovnaná bitva. Díky posile Dytora získala sestava Sampi výhodu ve fire-power, ale Dark Tigers v pondělí předvedli, že se s nimi v boji o play-off musí počítat. Právě Dytorovi to navíc v prvním zápase zase tolik nestřílelo a dá se konstatovat, že se od něj dají čekat i lepší výkony. V týmu Dark Tigers se vyplatí sledovat MAXXe a zyoreda, kterým to v úvodním duelu s eSubou pálilo velmi slušně.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný