4. května 2020 20:22
Michael Pšenák

Představujeme 3. Tipsport COOL ligu, do které se může zapojit naprosto každý!

S oznámením jarní sezony Tipsport COOL ligy jsme hovořili hned o třech různých divizích. Elitní soutěž probíhá dvakrát týdně a vysílaný je každý zápas, z druhé ligy pak přenášíme polovinu duelů. Nyní je však ideální čas odhalit slibovanou třetí soutěž, do které se může zapojit každá pětičlenná sestava.

3. Tipsport COOL liga bude jednou ze dvou cest, jak se pro letní část sezony kvalifikovat do 2. ligy. Čtyři týmy v soutěži zůstanou, dva postoupí z jednorázové kvalifikace a zbylé dva doplní týmy právě ze 3. ligy, kterou tímto článkem považujeme oficiálně za zahájenou! Jak jsme avizovali již předem, tak 3. Tipsport COOL liga bude probíhat čistě na platformě FACEIT, a to formou otevřeného žebříčku, kam se můžeš přihlásit i ty a tvůj tým.

Měsíční žebříček bude probíhat ode dneška do 31. května 18.00, poté dva nejlepší týmy dle nasbíraných bodů získají místenku v letní sezoně 2. ligy. Přihlásit se do tohoto žebříčku může libovolný tým sestávající z pěti českých a slovenských hráčů, nezávisle na jednotlivých FACEIT levelech. Tato otevřená liga je určena naprosto pro každého, kde si každý užije vypjaté zápasy a navíc může ještě postoupit do struktury elitních domácích lig.

Ligový HUB najdete na tomto odkazu, v případě jakýchkoliv otázek se neostýchejte zeptat přímo jeho adminů.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný