3. března 2020 18:49
Michael Pšenák

Kvalifikace do Tipsport COOL ligy pokračují, druhá naděje na postup mezi CS:GO smetánku přijde ve čtvrtek

První kvalifikace do jarního splitu našich Tipsport COOL lig se zúčastnilo 52 týmů, mezi kterými byla zastoupena všechna patra domácí scény, což jen dokazuje, že o úspěch se může přijít porvat každý! Důkazem toho budiž i postup dvou méně známých mixů z minulého dějství. Druhou možnost máte opět ve čtvrtek, kdy na vás čeká Single Elimination bracket. A na jeho konci? Věčná sláva!

Zvolený a vyladěný formát Tipsport COOL ligy letos nabídne prorazit na scéně naprosto každému, stejně jako těm již na výsluní poskytnout lepší podmínky než kdy předtím. Prvně si ale každý celek musí projít kvalifikačním procesem, kromě šestky vyvolených týmů jsou připraveny otevřené kvalifikace. V té první uspěly známé týmy Trust.Universe a Gravity, spolu s mixy Aogiri Tree a dneskabudeveselo. Doplnit je nyní můžete i vy!

Druhé dějství je na programu ve čtvrtek 5. března od 18 hodin, kdy desítky domácích týmů zabojují o postup do Closed Qualifieru. Tam již má každý jistotu, že si na jaře zahraje minimálně 2. ligu a v létě bude mít jedinečnou šanci postoupit do elitní divize. Přihlásit se může jakákoliv pětičlenná parta, tak se těšíme i na tu tvoji!

Otevřené kvalifikace se uskuteční v těchto termínech:
Čtvrtek 27. února 18:00 Tipsport COOL liga – 1. kvalifikační turnaj
Čtvrtek 5. března 18:00 Tipsport COOL liga – 2. kvalifikační turnaj
Čtvrtek 12. března 18:00 Tipsport COOL liga – 3. kvalifikační turnaj

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný