7. dubna 2020 19:27
Michael Pšenák

Kdo mění základní sestavu ještě před startem 2. Tipsport COOL ligy? Týká se to třeba Brute, kam míří fredi!4

Jak už to bývá zvykem, tak změny se domácím týmům nevyhnuly ani se startem další domácí ligy. 2. Tipsport COOL liga má před sebou svůj první hrací večer a hned čtyři týmy ještě před ním představily změny ve svém kádru.

Team BRUTE: Nejzajímavější změnou je posílení jednoho z českých full-time týmů, kde se byl do sestavy přidán Karel 'fredi' Královec. Ten je po Majkym již druhou posilou, jeho příchod odnesl Karol 'tecek' Kapczyński. Do akce se tedy vrací jeden z nejlepších českých střelců, který se hned dvakrát stal nejužitečnějším hráčem ligy.

Inside Games: Druhou změnu představili IG, u kterých se to očekávalo vzhledem k tomu, že na deadline se v sestavě objevoval Matěj 'Straty' Cihlář. Jeho místo v úvodu ligu zaujme zkušený Peter 'uno' Lipowski. Ani tohle ale Inside Games nestačilo a i v pozměněném složení budou v prvním kole muset využít jednoho hosta.

E-RIVALS: Třetí úprava v soupisce se týká jednoho z kvalifikantů za pět minut dvanáct, konkrétně E-RIVALS z Last Minute kvalifikace. S týmem už totiž nepokračuje Simon 'kwertzz' Horák, který zamířil do Absolute Legends, místo nějž organizace už i oficiálně představila novou akvizici v podobě Michala 'kyrie' Zajíce.

Cyber Gaming: Hned dvojitá změna na závěr, protože základní kádr CG se rozloučil s Janem 'StriifE' Pokorným a Erikem 'reylo' Němcem. Vzhledem k tomu, že v hlavní části ligy je možné provést pouze dva zásahy do soupisky, tak Patrik 'bAdu' Baďura a Vojtěch 'vojTT' Bartoněk jsou jejich posledními posilami pro tuto sezónu.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný