12. března 2020 12:16
Michael Pšenák

Jak vidí víkendovou kvalifikaci do Tipsport COOL ligy komentátoři?

Nejdůležitější část kvalifikace do Tipsport COOL ligy vypukne už o sobotním poledni. Do akce se pustí šestnáct týmů, ze kterých ale pouze polovina může postoupit do nejvyšší divize. Dvě výhry jsou cílem každého z nich, ale uspět nemůže každý. Jak vnímají změny v soutěži či samotné favority a outsidery Closed Qualifieru naši komentátoři?

Vzhledem k formátu si troufnu říct, že ty zkušenější celky musí ukázat svoji kvalitu. Samozřejmě, stát se může cokoliv, tak si tam nechám edge na nějaký ten tým, ale v první lize si představuju jména jako Sinners, BRUTE, eSuba, Eclot Gaming a snad mě nezklamou ani Inside Games, Universe či Sampi. Šance na doplnění téhle silné sedmičky tu je, zkušené hráče najdete skoro v každé sestavě. Asi bych se ale zaměřil na Coronavirusáky, Team Moops a nemusím zmiňovat, že Kaparzo a spol. budou dělat problémy. Těžko říct, jak se to celé vyvine, na chyby tu není prostor.

„Věřím, že další ročník COOL ligy bude i díky novým profesionálním týmům zase o level výš. O to se pokusíme postarat samozřejmě i my komentátoři, těším se totiž na komentování všech zápasů přímo ze studia. Dostat se ale do první ligy nebude vůbec jednoduché a nepřekvapilo by mě, kdybychom po víkendu viděli více než jedno překvapení. Přesto je mi ale jasné, že všechny týmy, které se do první ligy prostřílí, nám potom v cele sezóně ukáží to nejlepší domácí CSko!

V sobotu i neděli si vždy od 12:00 můžete uzavřenou část kvalifikace do Tipsport COOL ligy naladit na Twitch kanále PLAYzone, kde přenos poběží. Kteří komentátoři doplní tradiční dvojici shadye, Lelek, zatím neodtajníme. V první řadě to totiž bude o týmech, které se budou snažit vybojovat si své místo na výsluní.

Sledujte živé video od uživatele playzonecz na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný