8. dubna 2020 19:27
Michael Pšenák

Co v pondělí přineslo 3. kolo 1. Tipsport COOL ligy?

Tento týden se bohužel nehraje ve čtvrtek, to nám ale nebrání se ohlédnout za pondělním třetím kolem naší 1. Tipsport COOL ligy. Na čele tabulky, kterou najdete ve spodní části článku, se stále nacházejí dva neporažené týmy. Ty se navíc neutkají až do šestého kola, tak uvidíme, jestli jako favorité budou pokračovat v dominanci.

Universe 8:16 SINNERS

O SINNERS sice hovoříme jako top favoritech soutěže, ale tentokrát to příliš nepotvrdili, ačkoliv to konečný výsledek příliš nepotvrzuje. Universe totiž do zápasu vstoupili dvěma vyhranými koly a mnoho dalších skončilo opravdu těsně. První strana sice skončila 10:5 pro SINNERS, ale hned čtyřikrát byla pro výhru kola potřeba vyhrát 1v1 clutch, což se v minulých zápasech nedělo. V druhých pistolkách se s acem vytáhl daxen, defuse ale nestihl. Do vítězného konec hříšníky dovedl především NEOFRAG, který za 9 kol T strany nastřílel 16 killů.

Team Gravity 6:16 CZC.eSuba

Gravity při minulém debaklu proti SINNERS hráli ustrašeně a věděli tak dobře, co proti dalšímu z předních týmů potřebují zlepšit. CZC.eSuba ale opět potvrdila své předpoklady, které na mapě Mirage předvedla už posledně. Precizní teamplay na serveru dominoval, ačkoliv ve dvou případech se Levi a blogg1s museli vytasit s 1v3, respektive 1v2 clutchem. Po T straně 4:11 potřebovali Gravity vyhrát druhé pistolky, to se však nezdařilo a eSuba mířila jasně za vítězstvím. SuplicK se sice jednou zmohl na vzpouru, to však rozjetou mašinu nezastavilo.

BloodyDevils 5:16 Dark Tigers

Třetí kolo se vrátilo ke stylu toho prvního, kdy jsme viděli relativně jednoznačné zápasy. Ve třetím případě to ani tady nebylo jinak, protože BloodyDevils do zápasu nastoupili s hostem, který nahradil sibeasta, jednoho z úhlavních tahounů. Pokud si říkáte, že jeden hráč toho tolik nezmění, tak jste na velkém omylu. Ačkoliv BDS dosud nevyhráli jediný zápas, tak v jednotlivých kolech ukázali alespoň občasný záblesk naděje. Tentokrát však byl duel proti Dark Tigers, jenž získali svou první výhru, opravdu jednostrannou záležitostí bez šance.

Gunrunners.AOC 13:16 Eclot Gaming

Nervák kola jsme si nechali až na závěr, už samotné predikce slibovaly vyrovnanou bitvu. Gunrunners.AOC byli dosud neporažení, ale Eclot Gaming potřebovali zabrat, aby se vyhoupli do horní poloviny tabulky. První polovina mapy Overpass byla ve znamení přehoupávání ze strany na stranu, co se týče sérií několika kol. Za GRS sice opět dominoval forsyy, Xperrience ale zlobil internet a do druhé poloviny jej tak nahradil twist, za nějž v původní sestavě nastoupil šestý hráč stinx. Ani změna ale nestačil a ECLOT to s odřenýma ušima zvládli.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný