2. května 2020 19:27
Michael Pšenák

1. Tipsport COOL liga: V devátém kola DTG potvrdili svoji formu

1. Tipsport COOL liga ve čtvrtek pokračovala svým devátým kolem, kde se hned ve třech případech utkali sousedi v tabulce – bylo tak opravdu o co hrát. Za největšího vítěze se však dají považovat Dark Tigers, kteří opět potvrdili svoji formu a vůbec poprvé se vyhoupli na druhou příčku.

SINNERS 16:6 BloodyDevils

Souboj prvního s posledním měl jednoznačné předpoklady, což se naplnilo hned v úvodu. Zásluhou Fekiho sice BloodyDevils pár kol vyhrát dokázali a po T straně mapy Mirage šli do obrany se skórem 4:11. Favoritovi se ale poslední dobou nedaří v pistolkách a druhá polovina tenhle fakt potvrdila. Ďáblíci dokázali snížit, na více než šestý bod to ale nestačilo a žádné překvapení v podobě vyrovnanějšího duelu se zde bohužel nekonalo.

Universe 16:9 Team Gravity

Domácí se po změnách v sestavě mohli konečně ukázat v plné síle, na druhé straně oproti tomu nenastoupil oskar, čímž Gravity přišli o nejdůležitějšího hráče posledních dvou zápasů. Sázkaři jim sice věřili, ale po odpadnutí hvězdy se karty obrátily. Misma se neprezentoval špatně, v Universe ale řádilo AWP v rukou stinxe, jedné z akvizic. Na druhé straně to nepadalo zur1sovi a právě tyto protiklady byly rozhodujícím faktorem.

CZC.eSuba 11:16 Gunrunners.AOC

Přesouváme se do horních pater, protože ve třetím duelu se utkal čtvrtý s pátým. CZC.eSuba tuhle výhru potřebovala, a i když už Gunrunners.AOC dávno nejsou podceňovaným týmem, tak i jeho kvalita jde nahoru. Útočnou stranu na Mirage zvládli lépe GRS, eSubáci ale dokázali sérií čtyř bodů skóre otočit. Poté však otěže do svých rukou opět vzali Gunrunners, za které své kvality poprvé v plné síle ukázal nejnovější člen týmu, lucasp.

Dark Tigers 16:14 Eclot Gaming

Vysoce očekávaný byl i poslední duel dne, protože Dark Tigers jsou ve velké formě, ale Eclot Gaming jsou posledním týmem, který je před několika koly dokázal porazit. Potřetí v jednom kole jsme byli svědky mapy Mirage, kde probíhala přetahovaná ze strany na stranu. Herní pohodu z posledních zápasů potvrzoval K1-FiDa, noobiq se zase blýskl 1v2 clutchem. Koncovku za stavu 14-14 ale lépe zvládli tygři a posouvají se za SINNERS.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný