4. září 2014 11:00

VIDEO: Rozhovor s Ewou Farnou před natáčením TGM!

V druhém dílu nové talkshow TGM se objeví zpěvačka Ewa Farna, bezpečnostní poradce Andor Šándor a cestovatel, novinář a filmař Dan Přibáň, který jezdí trabantem napříč světem.

Poslechněte a přečtěte si už teď náš rozhovor z natáčení!

Premiéru druhého dílu TGM: Talkshow Geňi a Míši uvidíte v neděli 7. září ve 21.30 na Primě.

Co dalšího na sebe Ewa Farna Prozradila?

V kolika talkshow už jste byla hostem?

V hodně! Byla jsem třeba u Krause, v Mr. GS, co měli tady kluci, byla jsem u Šípa, u Aleše Cibulky. A mám to ráda, protože je to většinou milé povídání, vtipné, uvolněné, spontánní – a člověk může sdělit přesně to, co chce. Moc se na ten dnešek těším, i když je vždy tak trochu napínavé, co z toho nakonec vzejde, protože nikdy dopředu nevím, co mě čeká.

Talkshow TGM je oproti jiným odlišná například i v tom, že chce hosty více zapojit. Nemáte obavu z toho, co na Vás Richard s Michalem vymyslí? Je něco, do čeho byste nešla?

Tak určitě bych se s nimi třeba nezačala líbat a podobné takovéto věci! :-) Jinak jsem pro každou blbost. Zároveň se ale snažím to dělat tak, aby se za mne rodiče nemuseli stydět a aby mě můj kluk ještě někdy objal – tyto dvě věci respektuji, ty jsou pro mne zásadní, jinak ale jdu do velikých extrémů.

Máte ráda třeba skrytou kameru?

Já bych ji třeba i měla ráda, ale zatím mě nikdy nepotkala, tak uvidíme :-)

…co není, může být…

Mne by strašně zajímala situace, jakou by na mne vymysleli. Tak pokud by mi třeba nezačalo hořet auto, tak by to bylo dobrý :-). Já mám ráda humor, všechny jeho podoby, a pokud někomu neubližuje, tak se zasměju i kanadským žertíkům, baví mě černý humor a určitě si umím udělat legraci i sama ze sebe.

Máme za sebou léto, jaké bylo to Vaše?

Pro mne léto znamená ježdění v autě a spoustu práce – jsou to koncerty, festivaly, předávání různých cen, teď taky dotáčím desku Leporelo. Na dovolené jsem byla v březnu, tak si ji zase udělám později, až bude tohle období za mnou.

Kdy se můžeme těšit na Leporelo? Pilotní singl slaví úspěch…

Snad bude celá deska taková – vyjít by měla na přelomu září a října. Fanoušci se už dlouho načekali, tak doufám, že už to dítě brzy porodím, už ho opravdu hodně dlouho přenáším a celkem mě i tíží :-).

Je něco dalšího, na co se ještě těšíte?

Určitě budeme psát další písničky, pak připravujeme moc pěkný akustický koncert v Praze, který se natáčí na Óčko music stage. Když se mi během všech mých aktivit povede třeba na tři dny někam zmizet, tak to bych byla šťastná, jinak na pořádnou dovolenou budu moct až později, třeba během plesové sezony.

Chcete vidět Ewu Farnou v TGM? Dívejte se v neděli ve 21:30 na Primu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný