14. listopadu 2014 11:30

Talkshow Geni a Míši: navštíví zpěvák Dan Landa, atletka Zuzana Hejnová a producent Rudolf Biermann

Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 16. listopadu ve 21.30 na Primě. Tentokrát přijali pozvání mistryně světa v běhu na 400 m překážek Zuzana Hejnová, filmový producent Rudolf Biermann a zpěvák a závodník Daniel Landa.

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Jako první přijde do studia mistryně světa v běhu na 400 m překážek Zuzana Hejnová. Kvůli zranění a rehabilitaci Zuzana musela předčasně ukončit letošní sezonu.

Michala mimo jiné napadlo zeptat se, jestli například existují dopingové kontroly i na jídlo. Zuzana ho ujistila, že ne, ale o pozadí dopingových kontrol se pak rozpovídala. A její líčení bylo téměř hororové.

Co na sebe všechno sportovkyně prozradí? A jak si poradí s „Klausovým šusem“?

Jaký byl její nejtěžší závod v životě? Podívejte se už teď na náš rozhovor před natáčením:

Druhého hosta moderátoři představili jako člověka, jehož profese je u filmu možná důležitější než profese režisérská. Přišel filmový producent Rudolf Biermann.

Michala zajímalo, kde vlastně bere producent na filmy peníze a kolik zhruba stojí produkovat film. „Když jde o film ze současnosti, stojí vás to zhruba 20 milionů korun,“ řekl Biermann. „Dá se vůbec na filmu vydělat prodejem do kin?“ zajímalo dál Michala. „Nedá, to se dalo tak možná před druhou světovou válkou v Hollywoodu. Ale film je jen nosič, který snímek zpopularizuje natolik, aby se pak na něj všichni podívali v televizi nebo na internetu,“ odpověděl host. Co dá Michal hostovi na rozloučenou? Zajistí si tím u něj další roli?

Jaký film Rudolf Biermann s Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem natáčel? Podívejte se na náš rozhovor ze zákulisí.

Třetím hostem byl zpěvák, hudebník, závodník a člověk, který dělá mimořádné a nevšední věci, jimž říká kejkle – Daniel Landa. Nejdřív povyprávěl o pozadí přípravy na své nezapomenutelné vystoupení s kohoutem, na němž se prohlásil za Kouzelníka Žita. „Ano, kohouta jsem pro tento účel speciálně dva měsíce cvičil,“ řekl Landa.

Michal Suchánek přiznal, že k Danovi kdysi vzhlížel a stejně jako on si pořídil typickou bundu a vysoké boty. „Jenže já jsem byl divnej skinhead, nosil jsem brýle a měl dlouhý vlasy, kterých jsem se nechtěl zbavit, proto jsem se pořád vymlouval, že si je kvůli natáčení nemůžu ostříhat,“ říkal Michal.

Na kdy Daniel Landa chystá obří koncert pro 100 000 lidí? Pusťte si náš rozhovor:

Jak si Daniel Landa rýpnul do prezidenta Miloše Zemana? Podívejte se:

Daniel Landa přiblížil i pozadí své koncertní šňůry Žito Tour, která se právě rozbíhá, i své plány na příští rok. „Letos jsem závodů moc nenajezdil, ale příští rok bych chtěl jet dva světové závody a pár evropských, protože i ty patří k mým kejklím.“

Do jakých kejklí se Daniel Landa pustil s Michalem při soutěži zvané Vlhká válka? Kdo z ní vyšel jako vítěz?

Dívejte se v neděli ve 21:30 na pořad TGM na Primě!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný