5. prosince 2014 11:30

Talkshow Geni a Míši: Mistr šermíř, mistr šéfkuchař a mistr hudebník

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání český fleretista Alexander Choupenitch, kuchařský velmistr Zdeněk Pohlreich a hudebník a herec Ondřej Brzobohatý.

Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 7. prosince ve 21.30 na Primě.

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Jako první host přišel český fleretista Alexander Choupenitch. Juniorský mistr Evropy a vicemistr světa. Jeho jméno se čte „šupenič“, takže pánové začali vstup lingvistickou vsuvkou. Alexander popsal rozdíly mezi šavlí, kordem a fleretem. Alexander například vysvětlil, že za rok spotřebuje asi patnáct až dvacet fleretů.

A protože Ondřejovi Alexanderovo líčení připadalo trochu nepřehledné, poprosil ho, aby názorně předvedl s moderátory ukázku zápasu. A jelikož měl s sebou Alexander jen dva flerety, sám si vzal do ruky koště. „To je trochu francouzský styl,“ ocenil Alexander Michalův a Geňův postoj, když je učil správné držení zbraně. V šermování fleretem je Alexander mistr, přizná ale, že v životě nelyžoval. Jak si povede v Klausově šusu?

Jak se Alexandrovi jeho vystoupení v TGM líbilo? A jak hodnotí Michalův a Richardův šermířský um? :) Pusťte si náš rozhovor:

Druhým hostem pořadu byl vyhlášený šéfkuchař a gastronom Zdeněk Pohlreich. Michala zajímalo, jestli se lidi hlásí sami, když chtějí v televizním pořadu Ano, šéfe! poradit, jak mají vést restauraci. „Hlásí. Ve většině případů jsou to zoufalci, kterým celý byznys padá na hlavu, a chtějí někoho, kdo by jim jejich trápení zkrátil. Tak napíšou mně,“ vysvětlil Zdeněk.

Kam se Zdeněk podívá v připravované nové řadě Ano, šéfe!? A co podle něj lidi pijí při sledování jeho pořadu?

Michal se také zeptal, jestli se Zdeněk odváží si jen tak zajít do nějaké restaurace na jídlo. „Proč ne? Jednou se mi ale stalo, že jsem někam vlezl a paní mi řekla: ´Já vás tu nechcu´. Já ale nedělám žádné vlny a chovám se slušně. To, co dělám v televizi, nemá nic společného s tím, jak se chovám v soukromí, já jsem relativně normální,“ vysvětloval.

Třetím hostem byl hudebník a herec Ondřej Brzobohatý. Rozebíral s moderátory třeba téma deníky. Michal přiznal, že si deník kdysi psával. „Já v tom deníku lhal. Psal jsem ho kvůli tátovi.“ Ondra potvrdil, že si taky psal deník, a to ve chvíli, kdy třeba něco řekl v afektu, tak to pak v deníku rozebíral. „Dělal jsem si takovou autoterapii.“

Kde uvidíte Ondřeje koncertovat? A co si myslí o Českém slavíku? Pusťte si náš rozhovor:

A hned v tom duchu pokračoval k moderátorům: „Co jste si třeba včera řekli ošklivýho? Urazil tě někdy? A ty jeho?“ Pokládal otázky. Když Michal přiznal, že se občas ke Geňovi nechová hezky, Geňa prohlásil, že se mu rozhovor začíná líbit. K čemu Ondřej Brzobohatý v pořadu Michala přiměje?

Dívejte se v neděli ve 21:30 na Primu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný