23. října 2014 10:30

Talkshow Geni a Míši: Fotbalista, včelař a herečka

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání fotbalista Petr Švancara, včelař Augustýn Uváčik a herečka Alice Bendová.

Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 26. října ve 21.30 na Primě.

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Jako prvního hosta přivítali moderátoři fotbalistu Petra Švancaru. Přečetli o něm pár novinových titulků, mezi nimi i jeden, který zněl: Hledám angažmá a ženskou. Petrovi nabídli, že si z pořadu může udělat svou vlastní seznamku a nabádali ho, ať na kameru řekne své požadavky.

„Fotbalista jsem spíš technický, občas zahlavičkuju a mám pár pravidel, která chci v angažmá mít. Například vždycky mám devítku, většinou se nevracím, nestřídám, nenahrávám a mám největší plat,“ vyjmenoval Petr.

Pak začal vyjmenovávat požadavky na svou budoucí přítelkyni... „Nevařím, ale dělám dobrou snídani. Müsli s mlékem a dvě lžičky medu,“ snažil se slečny nalákat Petr. Jakou zásadní informaci na sebe prozradil? A jak se mu bude dařit v Klausově šusu?

Poslechněte si náš rozhovor s Petrem Švancarou před natáčením:

Fotbalistu vystřídal včelař Augustin Uváčik, kterého prý spousta lidí považuje za prvního člověka na světě, jenž použil kamerový systém pro sledování včel.

Pan Uváčik popisoval nejen kamerový systém, který sleduje včely, ale i nápad umístit GPS přímo na včely, aby bylo možné přesně sledovat jejich pohyb. Geňa s Michalem si pak zahráli nejen na včelaře, ale i na včely. Jakou největší starost měl Geňa coby včela?

Přehrajte si zajímavý rozhovor s panem Uváčikem už teď:

Třetím hostem pořadu byla herečka Alice Bendová, kterou teď mohou vidět fanoušci seriálu Svatby v Benátkách jako Lolu. Alice například mluvila o tom, že ačkoliv je velmi obsazovanou seriálovou herečkou, vystudovala umělecko-průmyslovou školu místo herecké. Na to téma si notovala s Geňou, který je původem tanečník. Spolu také předváděli, kdo má hezčí úsměv.

Moderátoři taky Alici promítli pár Geňových fotek v různých pózách a Geňa ji požádal o radu, jak by se takové fotky měly správně fotit. Co mu Alice poradila? A jak se jí dařilo v drsné soutěži „Udrž tekutinu“?

Jak se jí hrají mrchy v seriálech? Pusťte si náš rozhovor:

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný