30. června 2016 14:23

VIDEO: Chlápek se oženil za svůj mobil. Jeho důvody k sňatku dávají totální smysl!

Pořád větší romantika než Twilight!

V Las Vegas je možné všechno. V tamních kapličkách pro rychlo-svatby se koná spousta neobvyklých a často i dost vykalených sňatků, ale přesto tam nedávno zažili něco nového. Aaron Chervenak si tam vzal za ženu svůj telefon. Jestli vám to přijde ujeté, poslechněte si nejdřív, co k tomu šťastný novomanžel řekl:

"Spojujeme s našimi telefony ohromné množství citů. Obracíme se k nim pro útěchu, aby nás uklidnily, uspaly, pobavily. A pro mě jsou vztahy přesně o tomhle... Svým způsobem mám se svým telefonem zatím nejdelší vztah."

Obrátil se na místní kapličku, že chce obřad v duchu všech tradic. Nechyběl tak novomanželský slib, proslovy ani prstýnky. A samozřejmě nezbytná otázka, na níž zněla jasná souhlasná odpověď. Chervenak si jako svou partnerku vybral iPhone. A nevěsta samozřejmě dostala slavnostní bílý ohoz.

Ačkoli jeho manželský svazek nebude oficiálně státem uznán, Chervenaka to netrápí. Doufá totiž, že sňatek bude fungovat jako "symbolické gesto, jak moc jsou nám mobily v našem každodenním životě drahé".

Má pravdu, ale trochu si říkáme, aby se jeho "průkopnický čin" nestal brzy realitou. Co myslíte?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný