23. srpna 2018 15:58

Tenhle geniální batoh s obrazovkou má fakt skvělé způsoby využití. Co všechno umí?

Jmenuje se Pix a jde o první batoh s animovanými zády.

Proč si nepromítnout na záda svého batohu nějaký zajímavý pixel art nebo rovnou animaci? Přesně tohle umí první "chytrý animovaný batoh" Pix, který právě sbírá peníze na Kickstarteru. V první vlně vyjde na 199 dolarů (zhruba 4500 Kč) a slibuje, že po propojení s aplikací na iOS nebo Androidu bude umět proměnit vaše záda na pixel art obrázek, animaci, nebo dokonce umožní hrát 8bitové hry jako Tetris nebo Snake.

V aplikaci budete mít spoustu připravených obrázků nebo animací, ale jednoduše si v editoru můžete vyrobit vlastní. Budete taky moci zobrazit libovolný text, který může třeba scrollovat. Batoh vám může zobrazit taky notifikace, čas nebo třeba stopky.

Budete si moci dokoupit třeba i ovladač na kolo, který promění záda batohu ve váš blinkr či brzdové světlo a vaše jízda bude o něco bezpečnější. Způsobů využití je zkrátka spousta, film si na něm však v parku nepřehrajete.

Kromě pixelové obrazovky však batoh láká taky na kvalitní provedení. Má kapsu na až 15 palcový notebook a spoustu praktických přihrádek. Je kvalitně polstrovaný a voděodolný, dodává se ve třech barevných provedeních. LEDkové čelo batohu o rozlišení 16 x 20 pixelů vydrží svítit až 12 hodin při napájení z 20000 mAh powerbanky. Ta však není součástí základního balení.

Zaujal vás chytrý animovaný batoh?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný