18. července 2017 10:51
Adam Vala

Tohle je 11 dokonalých a levných obalů na telefon! Kde je koupit?

Tyhle krásy vás nebudou stát ani 300 korun!

Chcete mít originální telefon, ale máte omezený rozpočet? Našli jsme pro vás na Amazonu a v okolí jedenáct nápadů, díky kterým bude váš mobilní miláček vyčuhovat z davu (a občas i kapsy)! Tak jdeme na to!

11) Cesta do telefonové fantazie

Fajnšmekři si mohou telefon zabalit třeba do útrob postavičky z kultovní anime Cesta do fantazie. Výhodou je tak měkký obal, že vám mobil nezničí ani tank.

10) Optimus Primafon

Další japanofilové mohou sáhnout naopak po něčem technokratičtějším. Kdo nehledí na rozměry, může telefon zabalit i do vůdce Transformers!

9) Mramorový obal

Guma, plast nebo ocel jsou pro gumy – buďte stylovější a uzavřete telefon do materiálu, která připomínají chrámy a muzea!

8) Obal pro fotografy/hipstery

Kdo naopak preferuje staré dobré časy analogové techniky, může svého digitálního mazlíčka maskovat vnějškem retro telefonu.

7) Nokiový obal

Samozejmě, není retro jako retro. Pokud byste naopak preferovali styl přelomu milénia, můžete se naopak dojímat vzhledem na způsob staré Nokie!

6) Hotdog obal

Jistě, žertovaných obalů je na trhu dvanáct do tuctu – jenom s tímto však budete krom kolemjdoucích mučit i sebe. Při každém počekávání Facebooku totiž zaručeně navíc dostanete hlad!

5) Slaninobal

Chcete-li něco podobného, ale raději fotorealistického, můžete olizovat i obal s věrnou imitací vzhledu slaniny.

4) Absolutní obal

Chcete vypadat jako vtipný alkoholik bez riskování cirhózy? Pak je tu pro vás láhev, do níž můžete zavřít jen svůj telefon!

3) Vodokobal

Připomeňte si hodiny promarněné snahou vytřískat ze sebe UMĚLECKÝ TALENT skrze obal vypadající jako použitá sada vodovek!

2) Peněženkoobal

Zkombinujte dva předměty, které vám v kapse akorát zabírají místo, do jediného!

1) Klávesobal

Je třeba říkat víc? Vzdor poněkud neforemné velikosti z vás tohle udělátko udělá mistra smartphonového slova!

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný