12. března 2019 14:47

Tinder pro psy je tady. Jak funguje?

Psí Tinder je lepší než ten člověčí – budete z něho totiž vždy mít jenom dobrý pocit.

Autoři téhle aplikace ji přirovnávají k Tinderu pro psy. Sice tak na první pohled vypadá a taky podobně funguje, její princip je trochu jiný. Nevyšlete totiž svého chlupáče na rande s vidinou hezkých štěňátek do budoucna. Místo toho se aplikace soustředí na to, aby spojila osamělé psy z útulků s jejich novým majitelem.

GetPet vám zkrátka pomůže, abyste našli svého nového miláčka, kterému můžete zásadně změnit život k lepšímu. Psi v útulku totiž s lidmi nemají obvykle zrovna ty nejlepší zkušenosti, ale to neznamená, že by se neměli dočkat šance na nový domov.

Aplikace má původ v Litvě, kde už je do ní zapojeno mnoho psích útulků i dobrovolníků. Od ledna, kdy byla uvolněna, si ji naistalovaly už desítky tisíc lidí. Nyní autoři hledají způsoby, jak ji rozšířit mezinárodně.

V zásadě funguje podobně jako Tinder. Swajpujete a postupně vytváříte pouta. Máte pak šanci si vybrat z psů s nimiž jste propojeni. Když si pak naživo sednete, můžete zahájit dva týdny trvající proces vzájemného "randění", kdy si definitivně vyzkoušíte, zda vám to spolu bude klapat, abyste chlupáče nevystavili opětovnému zklamání a návratu do útulku.

Co říkáte na tenhle nový způsob psí adopce?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný