24. února 2017 11:05

SAMSUNGU unikl oficiální seznam vlastností Galaxy S8. Překvapí množstvím paměti nebo sluchátky

Tak to vypadá, že představení nového Galaxy S8 bude spíše formalitou. Všechno o něm už totiž víme.

Proslulý a spolehlivý vynášeč informací Evan Blass zvěřejnil na svém twitterovém účtu výstřižky z oficiální prezentace Samsungu k telefonům Galaxy S8 a taky jeho větší verzi Galaxy S8+. Potvrdila se většina dlouho diskutovaných vlastností, ale přesto potěšilo zpřesnění, doplnění konkrétních parametrů a taky soupis dodávaného vybavení.

Oba telefony mají stejné vlastnosti, liší se jen velikostí - standardní s úhlopříčkou displeje 5,8 palců a větší 6,2 palců. Oba displeje budou qHD Super AMODEL se zakulacenými rohy a protažené až do boku telefonu. Potěší solidní velikost 64 GB vestavěné paměti v základu a taky 4 GB RAM. Hlavní foťák bude mít jen jednu čočku a Samsung se nehoní ani za závratným rozlišením - nepochybujeme ale, že výslednými fotkami se zase zařadí na špičku.

Zůstane taky audio jack, k němuž navíc dostaneme kvalitní sluchátka vyladěné od proslulého sluchátkového specialisty AKG. Ten ladil už standardně dodávaná sluchátka například pro hifi telefon LG V10, a i když se sluchátka kvalitou zvuku nevyrovnala dražším samostatně prodávaným inearům, zněla minimálně stejně tak dobře jako EarPods dodávané k iPhonům.

Co říkáte na výbavu Samsungu Galaxy S8 a S8+?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný