29. června 2018 14:48

Rock představil vlastní bezdrátová sluchátka. V čem jsou speciální?

Jmenují se jednoduše Project Rock.

Dwayne "The Rock" Johnson představil vlastní fitness řadu s názvem Project Rock, na jejímž vrcholu stojí bezdrátová sluchátka – samozřejmě specializovaná na poslech při pumpování svalů. Vydrží pot, prudší pohyb i drsnější zacházení.

V podstatě se jedná o mírně upravená Under Armour Sport Wireless sluchátka, která vyrábí specialista JBL. Nechybí tak nezbytná býčí hlava a heslo "Blood. Sweat. Respect" na hlavovém mostě.

Sluchátka mají speciální prodyšné a pohodlné náušníky, které můžete oddělit od sluchátek a vyprat. Mají větší přítlak, aby vydržela na hlavě i při drsnějším workoutu. Ostatně na ten Johnson připravil i vlastní energický Spotify playlist Iron Paradise Airwaves.

Pouhých pět minut nabíjení by mělo stačít na hodinu používání. Při plném nabítí vydrží zhruba 16 hodin. Funkce Talk-Thru vám namíchá do sluchátek i zvuky okolí, pokud se chcete bavit s kamarády nebo poslouchat jejich hecování.

Dodávají se s tvrdým a děrovaným obalem, aby se při cestách nezapařila. Budou si rozumět se Siri i asistentem Google a o bezdrátový přenos se postará Bluetooth 4.1 (neumí však AptX). K dostání budou letos v září za cenu zhruba 8500 Kč.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný