1. února 2017 16:55

PRVNÍ UNIKLÉ FOTKY ukazují obří displej a podivná záda. Tenhle telefon má zdrtit iPhone!

Jakpak asi budou vypadat záda telefonu při oficiální prezentaci?

Prvním letos představeným vrcholným modelem velkého výrobce bude LG G6. Slibuje obří displej s rozměry 5,7 palce, neobvyklým poměrem stran 18:9 a mimořádným kontrastem i citlivostí. Po prvním oficiálním snímku odhalujícím pouze horní stranu přístroje unikly fotky celého telefonu - jedná se však zřejmě pouze o předprodukční kus. Napovídají tomu jeho záda, jejichž skutečnou podobu skrývá vrstvička plastu.

Vidíme však celé čelo se zaoblenými rohy displeje (ty má mít i Samsung Galaxy S8) a malými proužky nahoře a dole. Do spodního se dokonce vešlo i logo výrobce. Telefon by měl být celokovový, takže narozdíl od svých předchůdců nebude mít vyměnitelnou baterii. Na oplátku však dostane voděodolnost.

Záda na předprodukčním kusu kryje plast, ale vidět je alespoň nepříliš pohledná dvojitá čočka fotoaparátu a taky spodní hrana s USB-C konektorem a reproduktorem. Pokud marně hledáte audio jack, pak se nebojte, bude na horní straně. Více o parametrech telefonu, který LG oficiálně představí 26. února na MWC v Barceloně, jsme psali v předchozím článku.

Co myslíte, dokáže LG skórovat díky lehkému náskoku před Samsungem?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný