14. června 2017 14:16

První snímky skutečných dílů nového iPhonu jsou tady. Ukazují, že spekulace nelhaly

Takhle budou vypadat čelo a záda chystaného telefonu.

Ještě než stačily utichnout zprávy ohledně nového iOS 11, je tady další skvělá zpráva pro fandy Apple. Unikly totiž první snímky dílů chystaného iPhonu 8, které prozrazují, že bude mít všechny očekávané vlastnosti.

Tou nejdůležitější je opravdu obrovské pokrytí čelní strany displejem. To narušuje pouze výřez u horní hrany, v kterém bude schované sluchátko, čidla a selfie kamera. A jelikož na zádech nevidíme žádný výřez kromě vertikálně orientovaného dvojitého fotoaparátu, je jasné, že čtečka bude nakonec skutečně v dolní části displeje, respektive zabudovaná pod ním.

Na snímku je také srovnání se stávajícími iPhony 7 a 7 Plus, kde je vidět, že ačkoli displej naroste na 5,8 palce, telefon zapadne velikostí někam mezi oba aktuální modely. Nový iPhone díky sklěněné či keramické úpravě zad nabídne taky bezdrátové dobíjení a pokročilou rozšířenou realitu, která bude čerpat ze 3D scanneru a spolupracovat s vylepšenou Siri.

Připomeňme, že díly jsou předprodukční, takže jejich materiál či barva nemusí odpovídat telefonům, které půjdou před koncem letošního roku do obchodů.

Co říkáte na design nového iPhonu?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný