28. listopadu 2017 14:06

Nový geniální přístroj umí proměnit vodu ve víno! Vážně. Jak to dělá?

Nový produkt se nejmenuje Ježíš.

Jeden z nejznámějších biblických příběhů vypráví, jak Ježíš Kristus proměnil vodu ve víno. Teď si ale můžete takového malého "spasitele" koupit domů. Jmenuje se Sparkling Gold a vyrábí ho SodaStream. Jedná se o speciální náplň do sodovkovacích přístrojů této značky, po které konzumenti už dlouho volali.

Zatímco běžně mění přístroje SodaStream vodu v různé druhy limonád, tentokrát je sirup speciální - obsahuje totiž koncetrované víno odrůdy ryzlink, z něhož si při dodržení koncetrace vyrobíte 12 skleniček šumivého vína s desetiprocentním obsahem alkoholu.

Výrobce sebevedomě prohlašuje že při nezávislých chuťových testech, kterých se účastnilo 100 lidí, jich 76 tvrdilo, že vyrobený nápoj chutnal srovnatelně s prestižními značkami originálního šampaňského Moët & Chandon nebo Veuve Clicquot.

Zda jsou tato sebevědomá prohlášení o šampaňském ze sodovkové mašiny opravdu pravdivá, se zatím můžete přesvědčit pouze nákupem na německém SodaStream online shopu. Právě pouze tam jsou momentálně náplně Sparkling Gold ve speciální limitované edici dostupné.

Láká vás možnost měnit vodu v šampaňské?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný