11. dubna 2016 15:39

Nestíháte se jí věnovat? Tahle appka vzbudí ve vaší partnerce dojem, že vám na ní opravdu záleží!

Konečně si ji můžete koupit. A nikdy nezapomenete na žádné výročí nebo narozeniny!

Být v dnešní rychlé době dobrým partnerem vůbec není snadné. Musíte včas odpovídat na všechny zprávy a textovky, myslet na společné večeře, spoustu (nepodstatných) informací z jejího života a navrch nezapomínat na narozeniny a výroči. A pak tu jsou taky dárky - každá žena je miluje, některá přímo vyžaduje (i když se tváří, že ne).

Stačí si ale stáhnout appku Better Boyfriend a ta se za poplatek 70 dolarů měsíčně postará o pravidelný přísun dárků vašim přítelkyním či manželkám. Dárky si sami vyberete z nabídky na základě vašeho nastavení, balíček pak přijde neoznačený na vaši adresu a appka vám navíc připomene, kdy je předat. Samozřejmostí jsou pak dárky ke speciálním příležitostem, jako je výročí, Valentýn nebo její narozeniny.

"Služba se rozjela báječně. Trefila totiž přesně bolavé místo, která spousta z nás má," řekl zakladatel služby Dan Sullivan, který podle vlastních slov příliš pracuje, a proto často zapomíná zahrnovat svou přítelkyni dostatečnou materiální pozorností. Mezi dárečky jsou samozřejmě i rezervace do restaurací nebo vstupenky na zajímavé kulturní či společenské události, aby byla iluze zájmu co nejskutečnější.

Co myslíte, chytne se něco podobného i u nás?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný