2. března 2016 17:35

Konečně! Univerzální kabel pro iPhone i Android už brzy v prodeji

Konec starostí, zda jste sbalili ten správný kabel...

Jeden kabel vládne všem! Jmenuje se LMcable a momentálně slaví velké úspěchy na crowdfundingové stránce Kicstarter, kde už vybral pětinásobně vyšší částku, než si původně stanovil. Tenhle kabel se totiž chlubí přizvyskem 2-v1. Zatímco většina telefonů i přenosné elektroniky má microUSB konektor, tak do Apple zařízení musíte s Lightning koncovkou. LMcable svým koncem zapadne do obou, stačí ho jen otočit správnou stranou...

Kromě univerzální koncovky nabízí ještě prvotřídní provedení v několika barevných a materiálových variantách. Konektory jsou vyvedeny v kovu, zatímco samotný kabel může být obalený i pravou kůží, což by mělo zabránit brzkému fyzickému opotřebení. LMCable taky slibuje podporu rychlého nabíjení (2,4 A) a rychlý přenost dat.

Za všechno si samozřejmě náležitě připlatíte - nejlevnější variantu jde momentálně předplatit za zhruba 380 korun. Zamrzí skutečnost, že kabel nemá oficiální certifikaci Apple, takže pokud by se vám náhodou při propojení poškodil telefon, nebude se na opravu vztahovat záruka.

Získal si první univerzální kabel vaši pozornost?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný