3. února 2017 15:38

KONEČNĚ! Tahle revoluční aplikace vám najde partnera na základě věcí, které oba nesnášíte!

Hateři všech zemí, množte se!

Zbrusu nová mobilní aplikace Hater geniálně vyhmátla jednu podstatnou věc. Páry totiž často nespojuje to, co společně milují, ale naopak, co společně nesnášejí. Nic neutuží vzájemné pouto tolik, jako když se můžete někomu společně vysmát nebo si společně zanadávat.

Oficiálně se aplikace spouští 8. února na iOS, ale už teď si můžete stáhnout její betaverzi. Na Android se dostane během jara. Po spuštění vám předhodí zhruba tři tisíce pečlivě vybraných témat a věcí, o kterých rozhodnete jednoduchým swajpnutím - dolů když nesnášíte, nahoru milujete, doleva nemáte rádi a doprava, když jste s ní v pohodě.

Aplikace vám postupně přiřadí partnery na základě věcí, které společně nesnášíte a dalších faktorů - zejména vaší polohy a nastavených partnerských preferencí. Navíc vám usnadní prvotní navázání konverzaci, které se třeba na Tinderu stává poslední dobou velkým oříškem. Nechá vás totiž společně hrát dopňovací hru.

Celou záležitost vytvořil Brendan Alper, který odešel z banky Goldman Sachs, aby se stal komikem. Původní nápad na appku Hater byl vlastně jeden z jeho fórků. Nakonec mu ale došlo, že by se myšlenka dala zajímavě dotáhnout. Navíc na první testovací verzi dostal výtečné ohlasy. Uvidíme, zda bude z Brendanova startupu nový miliardový byznys.

Vyzkoušíte Hatera? A není krásné, že ze sdílené nenávisti může vytrysknout láska?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný