20. února 2017 15:39

KOMPLETNÍ fotky a vlastnosti prvního letošního top mobilu jsou tady. Nabídne unikátní displej a zvuk!

Nic revolučního, přesto se bude s jistotou odlišovat od konkurence.

O novém LG G6 jsme už v minulosti několikrát psali. A jelikož zbývá už jenom pár dní do jeho premiéry, ví se o něm už prakticky všechno. Ostatně samo LG v krátkých videích postupně odkrývá jeho vlastnosti. Kompletní vzhled stříbrnné verze můžete vidět na čerstvě uniklých snímcích. Ukazují kovová záda s dvojitým fotoaparátem nebo displej s neobvykle zakulacenými rohy a poměrem 2:1, neboli 18:9.

Nové LG už nebude mít odnímatelný zadní kryt a vyměnitelnou baterii, ale oplátkou slibuje voděodolnost a taky vylepšený dvojitý foťák. Obě čočky totiž budou mít stejné rozlišení 13 MP a nabídnou speciální režimy focení s možností rozdělit displej na dva čtverce. Ostatně celé prostředí telefonu bude orientované na produktivní rozdělení obrazovky napůl, jak naznačuje následující video.

Další unikátní vlastností bude dedikovaný čtyřkanálový hi-fi zesilovač. Síla a kvalita zvukového výstupu z audio jacku bude srovnatelná se samostatnými kapesními HD audio přehrávači. Možnost přehrávat hifi audio zvukové formáty je pak samozřejmostí.

Oproti očekáváním nebude mít sekundární displej jako jeho kolega LG V20, ale podle prvních snímků ukáže základní informace a notifikace formou always-on displeje.

Telefon bude oficiálně představen už 26. února na MWC v Barceloně.

LG G6 - základní parametry:

Displej: 5,7 palců qHD v poměru 18:19, always-on, knock on CPU: Snapdragon 821 RAM: 4GB Paměť: 32 GB, rozšiřitelná pomoci microSD Foťák: 2x13 MP hlavní foťák, extra 125 stupňů širokoúhlý, selfie 8MP 100 stupňů wide angle Audio: quad-DAC od ESS, samostatná analogová regulace L-R kanálů audio jacku, možnost přepnout na vestavěný standardní DAC pro úsporu baterie Baterie: 3200 mAh, Quick Charge 3.0 Další: čtečka otisků prstů na zadní straně, LG UX 6.0, inTOUCH displej - 10 procent zlepšení kontrastu, 30 procent snížení spotřeby

Co myslíte, má LG G6 co nabídnout?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný