21. ledna 2021 15:15

Kancelář na kolech. Nissan představil speciální dodávku pro práci odkudkoliv

Když nejezdíte do kanceláře, ale kancelář jezdí s vámi.

Práce z domova se stala v době pandemie novou nutností. Komu už dlouhé měsíce zavřeni ve vlastním bytě začínají lézt krkem, toho jistě zaujme koncept kancelářského karavanu od Nissanu, který je postavena na šesté generaci oblíbeného modelu N350 Caravan.

Celá zadní část dodávky slouží jako kancelář s pracovním stolem či zabudovaným špičkovým křeslem značky Herman Miller Cosm. Součástí je i kávovar, rychlovarná konvice, dostatek zásuvek na dobíjení elektroniky či systém 5G internetu s wi-fi hotspotem.

Celá pracovní část se dá zmáčknutím tlačítka či skrze mobilní aplikaci vysunout ven na čerstvý vzduch s výhledem do přírody. Součástí je i střešní balkon přístupný přes vysunovací vnitřní schodiště, který je vybavený lehátkem, stolečkem a slunečníkem.

Pokud vás tlačí termín a potřebujete naopak maximální soustředění, je celý vnitřek dodávky odhlučněný a všechna okna jdou elektricky zatáhnout. Samozřejmostí je kvalitní vytápění i klimatizace. Záchod či sprcha však chybí, takže karavan slouží spíše na kratší výjezdy.

A cena? Nissan zatím neplánuje sériovou výrobu. Jen pro představu: na japonském trhu se nový základní N350 Caravan prodává v přepočtu za zhruba 870 tisic Kč.

Líbí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný