21. října 2020 11:46

iPhone 12 L vypadá jako dva mobily v jednom. Prohlédněte si nové dílo vtipného vynálezce

Konečně telefon, který si nespletete.

Nová čtveřice iPhonů řady 12 dostala nečekaný přírůstek. Jmenuje se iPhone 12 L a jde o výtvor geniálního vtipálka Mattyho Benedetta, který je specialistou na zbytečné vynálezy pod značkou Unnecessary Inventions.

Jde vlastně o dva spojené iPhony 11 Pro, které trochu připomínají nový mobil LG Wing, až na to, že nejde o vyklápěcí řešení. Prezentační video, které se nese v typickém Apple stylu, začíná větou: „Tento rok jsme chtěli vytvořit telefon, který bude dvakrát lepší než iPhone 11, tak jsme to udělali. Doslova!

Nový tvar poskytuje ideální polohu mikrofonu při volání a nabízí šest čoček fotoaparátu.„Na jedné straně je širokoúhlá, ještě širokoúhlejší a úplně zbytečně širokoúhlá čočka pro zachycení všech úžasných momentů ve vašem životě,“ vysvětluje video. Druhá strana opakuje to stejné se zoomovací čočkou pro naprosto absurdní přiblížení.

Telefon můžete držet mnoha různými způsoby, což umožňuje dosud nepředstavitelné možnosti, jak zvýšit možnosti prokrastinace děláním dvou zbytečných věcí najednou. Cena začíná na 2 499 dolarech (zhruba 60 tisíc Kč) za verzi se 16GB úložištěm.

Co na něj říkáte?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný