24. září 2019 12:29

350 her za 120 korun měsíčně? Google přichází s hodně zajímavou nabídkou

Technologický gigant představil své vlastní předplatné s mobilními peckami.

Když nedávno Apple představil své herní předplatné s názvem Apple Arcade, začalo se hned proslýchat, že Google chystá odpověď. Přišla velice brzy, jmenuje se Google Play Pass, bude za stejnou cenu 4,99 dolarů měsíčně (zhruba 120 Kč) a ačkoli bude taky primárně o mobilních hrách, v rotující nabídce zhruba 350 titulů najdeme taky populární aplikace. Všechny v plné verzi bez reklam a zbavené dalších in-game a in-app poplatků.

Google předplatné se liší od Apple Arcade tím, že nenabízí (zatím?) žádné exkluzivní tituly, které by nešly koupit i samostatně v rámci obchodu Google Play. Ty, které dostanete v předplatném, poznáte v obchodě podle barevné nálepky.

Pokud už některé z her či aplikací máte v telefonu, tak vám z nich po předplacení zmizí veškeré reklamy i další nákupy. Všechny přídavky ve hře prostě budete mít zdarma.

Zhruba dvě třetiny titulů v předplatném zahrnou hry, nabídka se bude postupně obměňovat podobným způsobem, jako to bývá u videopředplatných. V první várce přijdou populární kousky jako Monument Valley, Terraria, Stardew Valley, SW: Knights of the Old Republic, Limbo, 80 Days nebo Reigns: Game of Thrones.

Předplatné startuje už tento týden v USA. Na ostatní země se má podle Googlu dostat již brzy.

Láká vás nové předplatné od Googlu?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný