6. září 2019 11:36

Nové chytré hodinky z vás udělají superhrdinu od Marvelu. Co všechno umějí?

Když si je nasadíte na ruku, budete o krok k blíž ke vstupu do Avengers.

Známý výrobce sportovně laděných chytrých hodinek Garmin představil speciální dvojici GPS hodinek s tematikou hrdinů od Marvelu, které nabízejí kromě upraveného superhrdinského vzhledu a uživatelského prostředí taky speciální výzvy, které motivují k super výkonům.

První větší varianta s průměrem pouzdra 45 mm se jmenuje First Avenger a už svým designem a tvarem ocelové lunety inspirovaným ochranným štítem z vibrania odkazuje k postavě Captain America.

Součástí hodinek jsou také First Avenger ciferníky hodinek a animace splněných cílů. V aplikaci Garmin Connect najdete speciální odznaky, avatary a zprávy, které vás budou motivovat k lepším výkonům.

Funční výbava hodinek obsahuje všestranné sportovní funkce, celodenní monitoring srdečního tepu a míry pohybu či podporu bezkontaktních plateb Garmin Pay.

Zabudovaný je taky hudební přehrávač, který umožňuje synchronizovat offline playlisty ze Spotify, Deezeru či Amazon Music, takže při běhání a tréninku si bezdrátově poslechnete muziku i bez nutnosti brát sebou chytrý telefon.

Menší varianta Captain Marvel s průměrem těla 40 mm nabízí design a prostředí inspirované hrdinkou Captain Marvel, jinak má stejné funkce a vlastnosti.

Výdrž obou modelů v režimu chytrých hodinek je až 8 dní, čemuž odpovídá i cena - 9 999 Kč.

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný