23. června 2016 11:19

FOTO: Z počítače Marka Zuckerberga jde strach! Proč je tak šíleně paranoidní?

Pokud trpíte stihomamem, pak rychle utečte. Tohle rozhodně nechcete vidět!

Světem oblétla fotka z kanceláře Facebooku. Je na ní jeho šéf Mark Zuckerberg před svým pracovním stolem, kterým už se v minulosti několikrát pochlubil. Sedí totiž ve společném prostoru s ostatními zaměstnanci. Tentokrát se ale na fotku dostal i jeho počítač – a na něm je vidět, jak je Mark z propojeného světa internetu, který tak nadšeně propaguje, vlastně vyděšený...

Jeho Mac má totiž páskou přelepenou kameru, audio konektor a podle zběžného pohledu taky používá zabezpečený e-mailový klient Thunderbird, což je v jeho pozici samozřejmě naprosto pochopitelné. Ale ona přelepená kamera a navíc i mikrofonní vstup jsou nepříjemným vzkazem o tom, jak moc můžeme být špehováni. A že ani zařízení Apple, která se tak dušují svou bezpečností, na tom nejsou moc slavně. A nebo Mark prostě ví o iluminátech víc než obyčejní smrtelníci... :)

Každopádně je vtipné, jak úzkostlivě si chrání soukromí člověk, který ho několikrát označil za přežitek, protože nejlepší je přece celý svůj život vylepit na Facebook.

Co myslíte?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný