13. července 2016 14:02

FOTO: Nová uniklá fotka iPhonu 7 potvrzuje ty nejhorší obavy...

Apple se rozhodl zapracovat na největší vadě iPhonu. Ještě ji zvýraznil!

Apple představí nový iPhone 7 už v září, takže každé nové uniklé fotky chystaného telefonu dostávají větší a větší punc uvěřitelnosti. Ty nejnovější pochází z Twitteru OnLeaks, kterému se v minulosti povedlo odhalit aktuální generaci iPhonu - a fotky se ukázaly jako pravdivé.

Uniklá fotka potvrzuje, že u základního modelu se nekoná žádná revoluce v designu. Kromě přesunutí proužků pro příjem signálu na hranu přístoje ale fanoušky nepříjemně zaskočila čočka fotoaparátu. Je totiž ještě větší a vystoupejší než u aktuálního modelu.

Přitom právě vystouplá čočka je považována za největší designérský fail současné generace. Telefon se při položení na pevnou plochu houpe a čočka je náchylnější k poškrabání.

Fotka většího modelu iPhone 7 Plus (možná se bude jmenovat Pro) má stejný výstupek, jen se slibovanou dvojitou čočkou fotoaparátu. Ale fotka hrany ukázala další novinku, která se se nesetkala zrovna s kladnou odezvou. Chybí totiž přepínač MUTE na ztišení v telefonu. Když se navíc přidá ještě chybějící audio jack a nutnost používat speciální sluchátka, bude mít Apple v září dost co vysvětlovat.

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný