4. listopadu 2019 15:55

Podívejte se, jak vypadá revoluční první véčko s ohebným displejem

Unikly oficiální fotky nástupce legendárního telefonu Motorola RAZR.

Těžko budete hledat známější véčkový mobil, než jakým byla Motorola RAZR. Ta se teď dočká zástupce nové generace, který v podobném tvaru nabídne nové technologie v čele s obrovským ohebným displejem.

Telefon bude představený 13. listopadu v Los Angeles a dnešnímu majiteli značky Motorola, tedy čínskému gigantu Lenovo, utekla sada oficiálních fotek i technické parametry napjatě očekávaného mobilu.

Ve složeném stavu je patrný menší vnější dotykový displej, sloužící hlavně pro správu notifikací nebo jako náhledová obrazovka při focení selfie. Na typické spodní bradě pak najdeme čtečku otisků prstů, která poslouží zároveň coby tlačítko, které "vystřelí" telefon do x rozevřeného stavu.

Hlavní OLED displej nabídne rozlišení 876 x 2142 pixelů při úhlopříčce 6,2 palců. Telefon bude pohánet čip střední třídy Snapdragon 720 s grafikou Adreno 616. Dostupný bude ve verzi 64GB a 4GB RAM a 128GB s 6GB RAM. Baterka má mít kapacitu 2730 mAh.

Zadní stranu, či přední při zavřeném stavu, obsadí jediná čočka fotoaparátu, jeho parametry však zatím neunikly. Magazín Wall Street Journal už však tvrdí, že zná základní cenu unikátního telefonu – nemalých 1500 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 42 tisíc korun.

Přesto by vzhledem k unikátnímu řešení i slavné pověsti řady RAZR mohlo jít o prodejní hit.

Co říkáte na nový RAZR?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný