29. července 2020 13:42

Nová bezdrátová sluchátka od Samsungu vyrážejí do boje s AirPods Pro

Neobvyklý tvar mají doplnit unikátní funkce i lákavá cenovka.

Budou oficiálně představeny 5. srpna po boku nové řady telefonů Samsung Galaxy Note 20, ale unikly o nich už prakticky všechny informace, včetně tiskových fotek a náhledů jejich doprovodné aplikace. Jmenují se Samsung Galaxy Buds Live a nezaujmou jen svým originálním tvarem.

Sluchátka ve tvaru fazolek totiž nabídnou podobně jako třeba konkurenční Apple Airpods Pro aktivní potlačení hluku (ANC), které u jejich předchůdců Galaxy Buds+ chybělo. Navíc budou mít voděodolnost podle standardu IPX2, dotykové ovládání a vydrží hrát až 7,5 hodin, přičemž v sympaticky kompaktním pouzdře bude energie na celkových 28 hodin poslechu.

Dostupná mají být v broznové, černé a bílé barvě a podle prvních úniků byla jejich evropská cena stanovena na 190 eur, což dělá v přepočtu na koruny zhruba 5 tisíc, což je cenovka nižší než u konkurenčních AirPods Pro i většiny kvalitnějších sluchátek s ANC.

Unikl také náhled prostředí doprovodné aplikace, který ukazuje možnosti nastavení včetně zajímavé schopnosti vydat výrazný zvuk v momentě, kdy hledáte, kam jste je zaštrachali. Kromě nové řady Galaxy Note chce Samsung po jejich boku představit taky chytré hodinky Galaxy Watch 3 či druhou generaci ohebného mobilu Galaxy Z Fold 2.

Co říkáte na zvukové fazolky od Samsungu?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný