26. dubna 2019 11:55

Lidé si nechávají vyrobit falešnou dovolenou na Instagramu. Na kolik vyjde?

Proč ztrácet čas a peníze za skutečnou dovolenou, když ti jde stejně hlavně o fotky na Instagram.

Kdo by se trmácel na exotickou dovolenou a brakoval svůj rozpočet, když může nasbírat stejný počet lajků z falešných fotek, které si nechá vytvořit na zakázku. Společnost, která si říká jednoduše Fake A Vacation (Nafejkuj dovolenou), přesně tohle nabízí.

Můžete si vybrat z připravených balíčků jako Las Vegas, Havaj, Niagárské vodopády nebo Grand Canyon. Vaše fotky pak tým retušérů umístí do krásných scenérií a všichni budou závidět, tedy pokud si nevšimnou, že je to fake. Třeba opálení ale budete muset dohnat v solárku, protože české jarní slunce ještě nenakládá jako havajské.

Speciání kategorií je však dovolená na míru. Vyberete si destinaci, požadované scenérie a dostanete šest fotek vyladěných na sociální sítě za 99 dolarů. Není to sice málo, v přepočtu zhruba 2300 korun, ale pořád jde o zlomek ceny jediné letenky do zámoří.

Jedná se o takovou levnější variantu služby, která zažívá popularitu v Rusku. Tam však fejkování dotáhli o pořádný kus dál. Můžete tam třeba pózovat v interiéru soukromého tryskáče, který samozřejmě stojí zaparkovaný na ranveji a za vámi čeká ve frontě další instagramové pseudocelebrity. Co takhle fotky koupačky s polonahými modelkami ve vířivce nebo snímky z luxusního hotelu? Všechno jde!

Kdybyste si měli vybrat, jakou fotku chcete nafejkovat na svůj Instagram. Která by to byla?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný