16. října 2018 11:59

Facebook Messenger konečně dostane funkci, kterou jste už mnohokrát chtěli použít

Novinka, která by nás mohla zbavit kopy problémů.

Delší dobu se mluví o tom, že Facebook umožní ve svém Messengeru uživatelům krátce po odeslání obostranně mazat zprávy na Messengeru. Známý magazín TechCrunch teď zveřejnil, že už se funkce testuje u vybraných uživatelů.

Momentálně sice můžete v Messengeru smazat už odeslanou zprávu, ale smaže se pouze u vás a na straně příjemce zůstane. Nová funkce Unsend se postará o to, aby se ani nedostala na druhou stranu.

Fungovat bude podobně jako v podobných konverzačních aplikacích – dostanete tedy několikavteřinový čas, během kterého budete moci ťuknout a zrušit zaslání. Třeba v případě, že jsme v emocích nebo jsme si uvědomili, že zpráva patřila někomu jinému.

Musíme říci, že by se nám líbilo radikálnější Unsend, které umožní smazat zprávu prostě do té doby, kdy si ji druhá strana nepřečte nebo neuvidí její notifikaci. Jak v telefonu, tak v počítači by něco takového šlo ošetřit – rozeznáním aktivity, zapnutého displeje, přepnuté aplikace nebo záložky prohlížeče.

Uvítali byste funkci Unsend? A už jste se kvůli FB Messengeru dostali do prekérní situace, které by šlo takhle předejít?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný