29. května 2017 14:25

Displej přes celé čelo telefonu nestačí! Nové LG ho bude mít roztahovací do speciálního spodního panelu

Chceš větší displej? Tak si ho vysuň!

LG zřejmě chystá další trumf ve válce displejů. Jeho populární špičková řada V se dočká v září třetího přírůstku s názvem V30 - ten vystřídá dosavadní LCD displej za OLED technologii k níž zřejmě přidá jednu unikátní vychytávku - sekundární vysouvací dotykovou obrazovku.

S informací přišel proslulý a vždy spolehlivý technologický leaker Evan Blass, takže rozhodně nejde o pouhou spekulaci. Doplnil však, že jde o jeden z návrhů a není tedy jisté, že bude totožně vypadat i finální kousek.

Z obrázků je patrné, že by se hlavní displej v úzké vrstvě posouval po těle telefonu. Ve spodní částí by tak v případě potřeby odkryl druhý schovaný displej. Ten by se dal používat pro klávesnici, výsledky vyhledávání, příjem hovorů nebo další ovládací prvky, které by jinak zabíraly místo na hlavním obrazovce.

Nám ten nápad příjde velice šikovný a v mnohém připomíná modely manažerských telefonů s vysouvací klávesnicí. Nabízí velice šikovné rozšíření displeje, které nenafukuje rozměr telefonu a neotravuje, když ho nepotřebujete.

Jak se vám líbí zajímavě pojatý displej LG V30?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný