19. září 2017 13:21

Chcete mít jako první nový iPhone X? Stačí si zdarma stáhnou tuhle aplikaci, která vám vyřízne kus displeje

Všichni víme, co je poznávacím znamením nového iPhonu X – vykousnutý displej. Teď ho můžete mít taky!

Užijte si výřez v displeji jako ti největší fanoušci Applu! Velice kontroverzní prvek nového iPhonu X, který znamená designové i praktické problémy, si teď můžete stáhnout do telefonu s Androidem.

Aplikace XOutOf10 totiž vyřízne horní část vašeho displeje přesně ve tvaru, v jakém ho má vlajková loď od Applu. A budete napřed před všemi, který už si superdrahý telefon předobjednali. Je ironické, že aplikaci stáhnete pouze na Android Marshamallow a výše, nikoli na iOS.

Výřez si s aplikací vychutnáte v plné parádě. Rozpůlí vám notifikační pruh, zakousne se do webových stránek, obrázků videí i her. Prostě tu černou bradu budete mít stále na očích. Co však nenahradí, je unikátní čtečka otisků prstů Face ID, která se ve výřezu iPhonu schovává. Jistě si však poradíte i s obyčejnými otisky prstů.

Podobný, i když menší výřez v displeji má na čele taky nový androidí telefon Essential. Ostatní bezrámečkové modely od Samsungu nebo LG nechaly nad i pod displejem úzké černé pruhy, aby dosáhly symetrie. Nový Xiaomi Mi Mix 2 protáhnul displej nahoře zcela k okrajům a dole si nechal černý pruh, kam schoval i selfie kamerku.

Toužíte po vyříznutém displeji, nebo se spokojíte s tím "obyčejným"? ;)

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný