16. dubna 2019 14:52

Avengers míří do telefonů. Budou u velkého odhalení, které chystá Google?

Slavní superhrdinové se chystají zachránit vesmír. Kdo má iPhone, tomu však nepomůžou.

Internetový gigant Google se spojil s největším superhrdinským týmem Avengers. Výsledkem partnerství je nejenom série reklam, ale taky sada hravých vychytávek, které si však užijí jenom majitelé telefonů z řady Pixel 3 od Googlu. Slavní superhrdinové taky pomůžou představit nové přírůstky do jeho mobilní rodinky.

Velkolepá reklama, která využívá záběry z filmových Avengers, ukazuje, jak se dají využít chytré funkce v případě, že město napadne Thanosova armáda. Zároveň láká na přírůstek nových pěti hrdinů od Marvelu do do aplikace foťáků telefonů Pixel 3 - jsou jimi Thor, Rocket, Captain Marvel, Black Widow a War Machine. Ti nově půjdou přidat pomocí 3D rozšířené reality do fotek a videí.

Google taky láká avengerskou hláškou "Help is on the way" na představení nových produktů, které proběhne 7. května. Má jit o levnější variantů řady Pixel 3 s označením 3a. Kromě plastového těla a lehce horších parametrů však nabídne stejný foťák s velebenou umělou inteligencí.

Myslíte, že spojení s Avengers pomůže, aby se telefony Pixel prodávaly podobně dobře jako konkurence od Applu či Samsungu?

Populární pořady na Prima Cool