21. února 2017 14:13

APPLE představí už v březnu nový iPad Pro a taky dva nové telefony. Co budou umět?

Letošní rok bude pro fanoušky Apple opravdu úrodný.

Podle nejnovějších úniků se už v březnu můžeme těšit hned na několik Apple novinek. Tou první jsou dvě nové varianty iPadu Pro. Ke stávajícím úhlopříčkám 9,7 a 12,9 palců přibude iPad Pro mini s rozměry 7,9 palců a potom zcela nový rozměr 10,5 palců. Ten se navíc zbaví domovského tlačítka a bude mít minimální rámečky kolem displeje, takže nabídne stejný půdorys jako aktuální iPad Pro.

Představí se taky dva nové telefony, i když slovo nové si můžeme dát do uvozovek. Tím prvním bude červená varianta iPhonu 7. Kromě neotřelé barvy jeho zakoupením taky přispějete na dobročinné účely v rámci iniciativy PRODUCT (RED).

Druhou telefonní novinkou bude osvěžení menšího iPhonu SE. Pokud se však těšíte na nový a výkonnější hardware či vylepšený displej, tak brzděte. Pouze se rozšíří jeho nejvyšší paměťová kapacita. K variantám s 16 GB a 64 GB přibude taky 128 GB.

Velké novinky v podobě inovované řady iPhone 7S a zejména nový iPhone 8 (nebo iPhone X, jak se taky může jmenovat) si Apple schovává na začátek podzimu.

Jak se vám líbí chystaný červený "charitativní" iPhone? A koupili byste si ho?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný