8. září 2016 13:36
Adam Vala

5 důvodů, proč jsou bezdrátová sluchátka k iPhone naprostá blbost! Chcete je vůbec?

Potřebujete skutečně Apple AirPods?

Už nějakou dobu platí, že iPhony nemají sluchátkový jack. Podobně na tom jsou ostatně i mnohé telefony s Androidem. Mezi bezdrátovými sluchátky jsou největším hitem Apple AirPods nebo jejich vylepšená varianta AirPods Pro. Nevypadají špatně, ale těchto pět věcí vám ukáže, že jejich nákup nemusí být dobrým napadem!

1) ZTRATÍTE JE. HNED!

Stane se vám, že občas někam zastrčíte sluchátka a nemůžete je najít? Pak si představte, jak budete hledat dvě malé věci, které k sobě nejsou nijak připojené a není kolem nich smotáno klubko drátů… A ano, dodávají se s nabíjecím obalem, ale pardon – stejně je do něj často budete líní strčit!

2) BATERKA DOJDE V NEJVÍC NEVHODNOU CHVÍLI

Bezdrátové věci jsou fajn, dokud jim nedojde šťáva. A i přes to, že lidé z Applu slibují 24hodinovou životnost sluchátek na jedno nabití, stejně vám přestanou hrát, až si budete chtít konečně něco poslechnout/přepravit se domů/jít si zaběhat.

3) STOJÍ PŘÍLIŠ MNOHO

Už jsme si řekli, že AirPods ztratíte a vybijí se vám. Teď si odpovězte na otázku – chcete utratit minimálně čtyři tisíce korun za věc, kterou ztratíte a vybije se vám? Aha!

4) VYPADAJÍ SMĚSNĚ

Možná jsme pořád nepochopili vizionáře z Applu, ale přestože už trčí z ucha spoustě lidí, pořád vypadají se svým designem hlavice elektrického kartáčku jednoduše směšně.

5) PŘÍLIŠ TECHNOLOGIE, PŘÍLIŠ NASTAVOVÁNÍ

AirPods (mimochodem, proč se nejmenují AirBuds?) jsou chytrá sluchátka, která poznají, kdy si je dáte do uší a z jakého zařízení zrovna posloucháte muziku. No jo, ale když máte Apple Watch (mimochodem, proč se nejmenují iWatch?) a chcete poslouchat z nich, čeká vás STEJNĚ otravné přepínání v době, kdy byste si už měli protahovat lítka před dnešním výběhem.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný